19.04.2024.
117.1474
110.1009

MAJSTORIJA: Nesuđeno POJAČANJE Zvezde PROMEŠAO odbranu i postigao retko VIĐEN gol! (VIDEO)

05.10.2017. 21:55
Marakana
Marakana / Izvor: Srbija Danas
Bio je želja crveno-belih.

Kada se početkom prelaznog roka Crvena zvezda interesovala za Konstantina Budeskua, činilo se da će veliko pojačanje stići na Marakanu. Do realizacije velikog transfera ipak nije došlo, iako su Rumuni kao početnu cenu odredili 1,2 miliona evra za dvogodišnji ugovor.

VELIKO IZNENAĐENJE: Zvezdu u Terma Čatežu posetio SPECIJALAN gost! (FOTO)

ISKREN DO KOSKE: Boaći OTKRIO koga je ODBIO zbog Zvezde! (FOTO)

"Rumunski Ronaldinjo" promenio je pravac i otišao u Astru, a potom pojačao redove višestrukog šampiona Steaue. Rumunska Zvezda je dobila vrhunskog igrača, da je tako pokazao je i u večerašnjem meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

ZVEZDA POJAČALA RITAM: Kapiteni VAN stroja! (FOTO)

Nacionalni tim severnih komšija vodi u pretposlednjem meču "E" grupe, protiv nejakog Kazahstana sa 2:0, a oba gola postigao je upravo Budesku.

Naročito je bio lep vodeći pogodak u 33. minutu, kada je promešao odbranu gostiju i iskosa matirao golmana Pokatilova. Samo pet minuta kasnije, Konstantin Budesku i drugi put je bio precizan, ali sa "bele tačke".