7°C
18.04.2024.
117.14
110.2702

MARADONA OPET PRAVIO ŠOU: El Pibe u nikad većoj EKSTAZI! Posle gola svog kluba pao je u TRANS (VIDEO)

16.09.2019. 07:52
Dijego Armando Maradona
Dijego Armando Maradona / Izvor: Profimedia
Slavni Argentinac ne prestaje da oduševljava.

Proslavljeni as svetskog fudbala i, po nekima, najbolji fudbaler svih vremena Dijego Armando Maradona ne prestaje da oduševljava fanove. Povratak kući i preuzimanje trenerske dužnosti u Gimnaziju iz La Plate, napravilo je neviđenu euforiju u ovom klubu pred meč sa šampionom Rasingom.

MANČESTER JE SELO! Brutalna pesma GROBARA pred duele sa Crvenim Đavolima! (VIDEO)

VUKANOVIĆ: Spremni smo da se nosimo sa najboljima u Ligi šampiona

PIKSI U EKSTAZI: Neverovatna RABONA Zahavija u 90. minutu za pobedu Stojkovićevog tima (VIDEO)

Dijegomanija je odavno zavladala na ulicama La Plate, a navijači Gimnazije su legendarnog asa pozdravili spektakularnom koreografijom, dok je rivala sačekala dimna zavesa na sve četiri strane tribine.

Uprkos porazu od 1:2, Maradona je umeo da ponovo oduševi čitav svet. Naime, prilikom izjednačujućeg gola Garsije u 52. minutu, bivši kapiten argentinske reprezentacije okrenuo se ka navijačima i u svom stilu proslavio pogodak. Iako već nekoliko meseci kuburi sa kolenima i teško se kreće, Dijego je ovom prilikom upao u trans, a kako je to izgledalo pogledajte i sami:

Radost El Pibea trajala je samo nekoliko trenutaka, pošto je pet minuta kasnije Rasing ipak stigao do pobedničkog gola, ostavivši Maradoninu Gimnaziju bez trijumfa u šest odigranih mečeva.

NAMEŠTANJE UTAKMICA? Vučelić OTVORIO dušu!

SKANDAL U KLUŽU: Prekinut meč za treće mesto, Pavićević povukao ekipu sa terena (FOTO)

OVAKO NEŠTO JOJ SE NIKAD NIJE DOGODILO: Andrea Petković dobila VEOMA NEPRISTOJNU ponudu (FOTO)

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Sara Sakradžija.