15°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

DOK JEDNOM NE SMRKNE, DRUGOM NE SVANE: Napadač Reala ide na operaciju, a to je šansa za Jovića

31.10.2021. 11:32
Karlo Anćeloti, Luka Jović
Karlo Anćeloti, Luka Jović / Izvor: Profimedia
Nije lepo, ali je tako.

Nove loše vesti za trenera fudbalera Reala iz Madrida, Karla Anćelotija. Marijano Dijaz mora da ide na operaciju.

NOVI PROBLEMI ZA BARSELONU: Aguero hitno prebačen u bolnicu (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Orlovi krilom ošamarili šampiona, Liverpul prokockao dva gola prednosti, Čelsi overio tron

SADA JE STVAR JASNA: Evo da li Kristijan Eriksen može da igra u Engleskoj

Napadač koji je ponikao u omladinskoj školi Reala dobio je priliku pre Luke Jovića u meču protiv Elćea (2:1 slavio najtrofejniji španski klub) i oduševio sve svojim potezom kod prvog gola na meču. Petom je sjajno asistirao Vinisijusu i ozbiljno se nametnuo Karlu Anćelotiju kao rešenje u špicu.

Ipak sada mora na pauzu. On je u poslednjem minutu meča nezgodno pao posle skoka i prizemljio se pravo na lice. Pri padu je povredio nos i moraće na hiruški zahvat kako bi mu se sve vratilo na mesto.

- Ne mogu da budem srećniji zbog mog debija i pobede tima, ali nažalost, posle teškog pada polomio sam nos zbog čega moram na operaciju - istakao je Marijano Dijaz posle svega.

Ovo je sada konačno prilika da srpski napadač Luka Jović dobije neki minut na terenu. Verovatno i poslednja šansa da se dokaže u Madridu.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga Predraga Rajkovića.