3°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

Marko Nikolić i Partizanova kolonija srušili Ludogorec, novi gol Prijovića (VIDEO+FOTO)

01.08.2018. 21:55
FK Videoton
FK Videoton / Izvor: Profimedia
Odigrani revanš mečevi kvalifikacija za Ligu šampiona.

Odigrane su revanš utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. U revanš meču između Bazela i grčkog PAOK-a pobedu je odneo gostujući tim (0:3) koji je pobedio i u Atini rezultatom 2:1. Ekipa Bazela primila je prvi gol u prvom poluvremenu (7. minut) kad je precizan bio Fernando Varela. Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović dobio je žuti karton u 16. minutu, ali je i bio strelac u 52. minutu. Lepo dodavanje po sredini terena bilo je dovoljno srpskom reprezentativcu da loptu lobuje preko golmana i zatrese mrežu. Srpski reprezentativac je bio strelac i u prvom meču protiv švajcarske ekipe. I El Kaduri se upisao u strelce u 60. minutu i tako postavio konačan rezultat meča.

Zvezda protutnjala i kroz Litvaniju, Ben, Radonjić i mirna mreža raduju Milojevića (VIDEO)

Lacio doveo dva pojačanja i doneo iznenađujuću odluku o Sergeju

PAOK je obezbedio prolaz dalje pa će se u narednom kolu sastati sa ekipom Spartaka iz Moskve.

Videoton je takođe bio bolji u revanšu od ekipe Ludogoreca rezultatom 1:0 (u prvom meču nije bilo golova). Strelac je bio Anel Hadžić koji je gol postigao u poslednjem minutu prvog poluvremena. Gostujuća ekipa imala je igrača manje pošto je dva žuta kartona zaradio Vura (29. i 40. minut).

Srpski fudbaler Marko Šćepović započeo je utakmicu od prvog minuta, ali ga je u 75. minutu zamenio Stefan Šćepović.

Sledeći protivnik mađarskog tima biće ekipa Malmea.

Ispadanjem Ludogoreca olakšan je put Zvezdi pošto bi, da je bugarski tim prošao dalje, on bio nosilac u plej-ofu, a kao potencijalni protivnik crveno-belih mogli bi da se sastanu u daljem takmičenju.