31.07.2021. 22:08
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Profimedia
Na čelu je tabele.

Marko Nikolić i Lokomotiva su odlično otvorili sezonu u Premijer ligi Rusije, a posebno impresivna bila je pobeda 2:1 u 2. kolu i gradskom derbiju protiv CSKA.

I STENA BI PUSTILA SUZU Milica nam donela svima radost u Tokiju, a njena slika iz SRBIJE - to je posebna emocija (FOTO)

ŠERIF U PONEDELJAK STIŽE U BEOGRAD: Pripremu za Zvezdu su odigrali protiv FENJERAŠA

JEDNA STVAR NIJE BILA PO STANKOVIĆEVIM ZAMISLIMA Trener Zvezde otkrio za čim žali u meču sa Spartakom

Lokosi su slavili iako su gubili od 18. minuta golom Kristijana Bistrovića iz slobodnog udarca. Golman Giljerme je bio nemoćan.

Međutim, kratko je trajala radost domaćih, pošto je Smolov već u 22. minutu uspeo da izjednači. Lokomotiva je u nastavku uspela i da preokrene golom Žemaletdinova u 60. minutu.

Sada je na deobi prvog mesta sa, takođe, maksimalnim Rubinom i Dinamom iz Moskve.