MARKO NIKOLIĆ PREŽIVEO PRAVU DRAMU: Lokomotiva na korak od cilja!

16.07.2020. 22:46
agadbgad
agadbgad / Izvor: Profimedia
"Lokosi" na pragu direktnog plasmana u Ligu šampiona.

Fudbaleri Lokomotive pobedili su CSKA sa 2:1 u pretposlednjem kolu Premijer lige Rusije.

Izabranici Marka Nikolića do velika tri boda uspeli su da dođu golom iz penala u 92. minutu. Krili Nababkin je odigrao rukom i arbitar nije imao sumnju nakon što je pogledao snimak. Loptu je uzeo Aleksej Mirančuk i hladnokrvo, drugi put na utakmici, savladao Igora Akinfeeva.

MILOŠEVIĆ NAKON TREPČE: Na granici sam da kažem da ovo organski ne podnosim!

SADIK ZADOVOLJAN POBEDOM, ALI PARTIZAN IMA VELIKI PROBLEM: Sejduba Suma je povređen!

ZVEZDA BLEDA NA PREMIJERI: Ivanić i Radulović pogodili, Katai debitovao! (VIDEO)

"Lokosi" su do prednosti je došla u 33. minutu. Eder je fauliran u kaznenom prostoru, a posle konsultacije s VAR-om dosuđen je penal. Udarac sa bele tačke u gol je pretvorio Aleksej Mirančuk.

CSKA je mnogo bolje ušao u drugo poluvreme, a taman kada se činilo da Lokomotiva lakše diše, usledio je izjednačujući gol.

Hrvatski fudbaler Nikola Vlašić odlično je ispratio napad CSKA i udarcem u bliži ugao pogodio za 1:1. Igrao se 71. minut.

Do kraja smo gledali otvoren fudbal, a u 90. minutu usledila je velika glupost Nababkin. Skrivio je očigledan penal, a Mirančuk ga je iskoristio čime je doneo veliku pobedu Lokomotivi.

Ovom pobedom Marko NIkolić i njegova ekipa su na korak od Lige Šampiona, trenutno su na drugoj poziciji sa 54 osvojena boda i potrebna im je još jedna pobeda do konačnog cilja - najelitnijeg klupskog takmičenja u Evropi.

Pogledajte kako izgleda poznata ruska navijačica Julijana Tretjak.