20.04.2024.
117.1474
110.1009

MARKOVA MAGIJA: Marin ušao sa klupe, postigao gol i odveo Al Ahli u polufinale (VIDEO)

18.01.2020. 20:14
Marko Marin
Marko Marin / Izvor: Foto: printscreen/Youtube
Sledi duel sa Al Nasrom.

Marko Marin je postigao drugi gol u pobedi Al Ahlija protiv Al Vede (2:1) u četvrtfinalu, pa će njegova nova ekipa u polufinalu za dva dana odmeriti snage sa Al Nasrom.

DEKI UVEO INOVACIJE: Ovo do sada nije VIĐENO na treninzima Zvezde

ŠPANCI PIŠU: Slavoljub Srnić NAPUŠTA Las Palmas, evo gde NASTAVLJA karijeru! (FOTO)

ŠTA ĆE BITI SA VAN LA PAROM? Odluka je na Dejanu Stankoviću

Marin je u 67. minutu odlično ispratio napad svog tima, pa je nakon odbrane protivničkog golmana naleteo na dru stativu i razgalio brojnu publiku svog tima, ali i komentatora utakmice.

Al Vada je vodila golom Al Zoarija od osmog minuta, dok je Al Ahli izjednačio golom Al Some u 26. minutu iz penala. Na konačan rezultat i očekivano slavlje Al Ahlija čekalo se još sat vremena, kada je bivši kapiten Crvene zvezde razrešio svaku dilemu po pitanju pobednika.

Zanimljivo, Marin je na teren kročio minut ranije kada je zamenio Elvisa Sarića, a onda je u potpunosti iskoristio svežinu u ključnoj akciji svog tima na meču.