19.04.2024.
117.1474
110.1009

MAŠINA MELJE: Tadić nastavio TEROR nad protivničkim golmanima! GOLČINA pod prečku (VIDEO)

10.03.2019. 17:08
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Reuters
Srpski vezista u životnoj formi.

Posle sjajnog uspeha i plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, fudbaleri Ajaksa ne posustaju. Pošto su skinuli krunu sada već bivšem prvaku Evrope Realu iz Madrida, Kopljanici su ubedljivo savladali Fortunu (4:0) u 25. kolu Eredivizije.

MAJSTORIJA U SENCI SKANDALA: Evrogol Barnlija PREVARIO sudije (VIDEO)

I baš kao u meču sa Madriđanima, inicijator vođstva tima iz Amsterdama bio je Dušan Tadić. Na isteku 4. minuta, reprezentativac Srbije je primio loptu u šesnaestercu, i sa 12 metara "zakucao" je pod prečku golmana gostiju Koseleva.

Novom majstorijom, Tadić je samo potvrdio da igra u životnoj formi, kao i da će predstavljati velikog aduta Orlova u predstojećim kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine. Prednost je duplirao Neres u 28. minutu, da bi isti igrač u 63. minutu ponovo bio precizan za 3:0.

Tadić je uspeo do kraja da postigne još jedan gol. U poslednjim sekundama utakmice, ispratio je kontru i na drugoj stativi neometan primio loptu, a zatim je rutinski sproveo u mrežu za konačnih 4:0.

Pogledajte kako izgleda poljska odbojkašica Malvina Smražek.