MAŠINA OPET MELJE: Večiti ljubimac Grobara se VRATIO u tim! I odmah EFEKTNO zatresao mrežu (VIDEO)

29.10.2020. 18:40
Uroš Đurđević i Leonardo
Uroš Đurđević i Leonardo / Izvor: MN Press
Nastavio gde je stao.

Fudbaleri Sportinga definitivno su izašli iz rezultatske serije. Tim iz Hihona je nanizao tri poraza, a u poslednja dva meča upisao šest bodova, poslednja pobeda ostala je sa potpisom Uroša Đurđevića.

PROMAŠAJ VEKA: Trojica idu na golmana i NE POENTIRAJU! Darko Lazović ih GRUBO KAZNIO (VIDEO)

INTEROV STRAŠAN PLAN: Konte dovodi reprezentativca Srbije!

IGRAČ UDARIO NA IVIĆA: Votford igra prosečno, još je dobro koliko bodova imamo

Jedan od najvećih ljubimaca grobara, koji je sa Leonardom vratio duplu krunu u Humsku ulicu posle 10 godina, prekinuo je golgeterski post i nakon četiri meča bez gola, konačno zatresao mrežu. I to u pravom trenutku.

Svojevremeni golgeter Partizana i Rada zatresao je mrežu Alkorkona u 64. minutu za vođstvo od 1:0, što mu je peti pogodak u sezoni La lige 2. Sa tim učinkom, popularni "Đuka" deli prvo mesto na listi strelaca sa Rubenom Kastrom iz Kartahene.

Alkorkon je stigao do izjednačenja u 75. minutu preko Sose Samjuela, da bi Sporting do pobede došao golom Garsije samo četiri minuta kasnije. Novom pobedom, tim iz Hihona se vratio na drugo mesto tabele Segunde, sa samo bodom manje od lidera i bivšeg člana španske elite Espanjola.

Pogledajte kako izgleda Helen Steling Holt, devojka Rajana Gigsa.