“DA LI ĆE GA PRIJAVITI POLICIJI?” Komentator se našalio sa Zvezdom i Lesorom (VIDEO)

18.03.2023. 21:24
KK Crvena zvezda
Aludirao je na sukob iz košarkaškog večitog derbija.

Novi fudbaler Crvene zvezde Piter Olanjinka imao je partiju od heroja do tragičara u duelu svoje Slavije Prag sa Slovanom iz Libereca (2:2).

NE STAJE: Novi napadač Zvezde rešeta u Češkoj

OSTOJA MIJAILOVIĆ APELUJE: FK Partizan preti katastrofa, potrebno je hitno rešenje

PREOKRET: Partizan se NEĆE žaliti na Lesorovu kaznu

Najnovija akvizicija tima sa Marakane je prvo postigla gol za izjednačenje u prvom poluvremenu, da bi na kraju utakmice zaradio crveni karton zbog udaranja glavom protivničkog igrača.

Da stvar bude gora, Slovan je uspeo da dođe do izjednačenja u poslednjem minutu meča, a ipak i nakon utakmice dosta se govori o tom detalju kada je isključen Olanjinka.

Naime, mrežama je krenula da kruži izjava srpskog komentatora posle crvenog kartona za napadača.

Videćemo da li će fudbaler i uprava kluba iz Libereca prijaviti Olanjinku policiji, čisto da se novi fudbaler Zvezde navikne na uslove u Srbiji – rekao je komentator aludirajući na sukob Matijasa Lesora i Filipa Petruševa u večitom košarkaškom derbiju i prijavu Zvezde protiv francuskog košarkaša.