MENIG: Dva gola mi mnogo znače za sampouzdanje

13.10.2021. 20:42
Kvinsi Menig
Kvinsi Menig / Izvor: MN Press
Partizan savladao Trajal u šesnaestini finala Kupa Srbije.

Partizan je uspešno preskočio prepreku u šesnaestini finala Kupa Srbije pošto je u Humskoj savladao kruševački Trajal sa 3:0. Crno-beli su konstnatno napadali i zasluženo ostvarili plasman u osminu finala.

"SRBINE, ČAKIJA TI NE GINE" Stigla kazna za Hajduk zbog ovih povika! Da li je dovoljna?

STANOJEVIĆ ZADOVOLJAN, GOŠIĆ PONOSAN: Pozitivne izjave trenera posle 1/16 finala Kupa Srbije

LAKO I SA POLA GASA: Partizan ubedljiv protiv Trajala (VIDEO)

Dvostruki strelac za Partizan na ovom meču bio je Kvinsi Menig. Holanđanin je u 25. minutu probio bunker gostiju, a zatim u 49. još jednim golom trasirao put ka pobedi crno-belih.

- Bio je i težak teren za igru, a i loše vreme. Protivnik nam nije dao mnogo prostora za igru. Prvih dvadesetak minuta nismo mogli da ih ''probijemo'' i da nađemo slobodnog igrača. Ipak, borbenost se isplatila i asistencijama Miloša Jojića preko Lazara Markovića, kao i Danila Pantića, upisao sam dva gola koja mi mnogo znače na polju samopouzdanja. Ovaj mesec je veoma težak, jer imamo mnogo značajnih utakmica i u ligi i u Evropi. U ligi moramo svaku da dobijemo da bismo išli ka našem cilju, a to je da ostanemo na prvom mestu do kraja ove jesenje polusezone. Što se tiče Evrope, na korak smo do ''proleća'', ali baš zato ne smemo da kiksnemo, a čeka nas i jak Gent. Kako god da okrenete, svaka utakmica je život. Radimo vredno, imamo roster dobrih igrača, pa da vidimo dokle možemo - rekao je Menig.