109.3752

ZVEZDA PREŽIVELA DANSKO NEVREME: Ivanić kaznio promašaje, Mitdjiland uz dosta sreće stigao do boda (VIDEO)

21.10.2021. 18:08 21:15
Crveno-beli mogu biti zadovoljni.

Fudbaleri Crvene zvezde i Mitdjilanda odigrali su meč bez pobednika u trećem kolu Lige Evrope. Naime, duel grupe "F" na MCH areni završen je rezultatom 1:1 (0:0).

PRIDRUŽI SE NAJBOLJEM ONLINE KAZINU I POKUPI 30.000 RSD + 500 RSD ODMAH

BIVŠI AS REALA IMA NOVI POSAO: Slavni fudbaler postao trener Rasinga

KJELINI OPLEO PO RONALDU: Bolje da je ranije otišao iz Juventusa (FOTO)

Oprezno je počelo sa obe strane terena. U prvih 20-tak minuta videli smo samo nekoliko udaraca sa distance, prednjačili su Kanga, Isaksen i Paulinjo. Upravo je Isaksen imao jednu od boljih prilika za danski klub. Mladi ofanzivac je šutirao sa ivice šesnaesterca, odličan je to bio udarac, ali Borjan je bio još bolji. Usledila je provala oblaka koja je više odgovarala ekipi Boa Henriksena. U tom periodu igre, Mitdjiland je propustio najbolji priliku. Dir je u 33. minutu pogodio stativu, sreća je bila na strani srpskog šampiona.

U drugom poluvremenu gledali smo znatno kvalitetniju utakmicu. Crveno-beli su vrebali svoju šansu iz prekida i kontranapada, a upravo je jedan faul bio dobitan za pulene Dejana Stankovića. Igrao se 58. minut kada je Ben odlično centirao posle faula na 35 metara, Degenek je prebacio na drugu stativu, a tamo Ivanić uz pomoć Dionija trese mrežu Olafsona.

Domaćin je posle primljenog pogotka krenuo na "sve ili ništa", a takav pristup igri dao je rezultat 20 minuta kasnije. Lind je pogodio stativu udarcem distance, lopta se odbila pravo u noge Dira kojem nije bilo teško da pogodi praznu mrežu za 1:1.

Do kraja susreta gledali smo dominaciju Mitdjilanda, na sreću beogradskog kluba rezultat se nije menjao.

Posle novog, sedmog osvojenog boda, Crvena zvezda je ostala na čelu tabele grupe "F" i na dobrom je putu da se plasirao u nokaut fazu takmičenja. Danska ekipa je treća sa samo dva boda.

94. minut
Kraj utakmice! Mitdjiland - Crvena zvezda 1:1.

90. minut
Igraće se još 4. minuta.

89. minut
Kako je ovo bilo nezgodno! Borjan je napravio veliku grešku, stativa je bila saveznik crveno-belih.

78. minut
GOOOOOL! Midtjiland je stigao do izjednačenja. Lind je pogodio stativu sa distance, a lopta se odbila pravo u noge Dira kojem nije bilo teško da pogodi praznu mrežu - 1:1.

75. minut
Krenula je danska ekipa na sve ili ništa. Igra se pretežno na polovini Zvezde.

66. minut
Kanga je raspalio sa više od 30 metara. Udarac Gabonca završava bliže korner zastavici nego okviru gola.

58. minut
GOOOOOOL! Mirko Ivanić je strelac! Ben je izveo slobodan udarac, Degenek prebacio na drugu stativu, a tamo Ivanić uz pomoć Dionija trese mrežu Olafsona.
56. minut
Druga promena u redovima srpske ekipe. Dioni je na terenu umesto Falka.

52. minut
Rezervisan početak drugog poluvremena. Midtjiland je nešto agresivniji, Zvezda svoju šansu vreba iz kontranapada.

46. minut
Krstičić je zamenio Srnića.

DRUGO POLUVREME!

45. minut
Kraj prvog poluvremena! Midtjiland - Crvena zvezda 0:0.

41. minut
Ponovo Borjan vadi "kestenje" iz vatre. Sisto je raspalio za ivice šesnaesteca, međutim, još jedna bravurozna odbrana reprezentativca Kanade.

39. minut
Prvi žuti karton na utakmici! Srnić je posle starta nad Isaksonom zaradio javnu opomenu.

33. minut
Stativu je pogodio Dir! Bili su Danci blizu vođstva, ali sreća je pogledala crveno-bele.

29. minut
Najbolja šansa za Midtjiland! Isaksen sa 16 metera jako šutira - Borjan fenomenalno interveniše.

26. minut
Obe ekipe prete sa distance. Odbrane su za sada na visokom nivou.

17. minut
Nvadikeov udarac glavom posle kornera završava na tribinama .

10. minut
Bilo je opasno ispred gola Borjana! Na sreću kapitena Zvezde, Anderson je loše reagovao - pravo u iskusnog golmana.