MIHA JE TELEFONIRAO NA POLUVREMENU: Evo šta je URADIO i pokrenuo igrače Bolonje

15.09.2019. 18:44
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Siniša je fenomen.

Bolonja je napravila veliki preokret u drugom poluvremenu utakmice protiv Breše. Posle 45 minuta bilo je 3:1, a argentinski napadač Rodrigo Palasio koji je bio strelac jednog od golova u preokretu, otkrio je šta se događalo u svlačionici, pa je Bolonja na kraju slavila sa 4:3.

KAKO JE MIHA SVE OVO PREŽIVEO? Ono što su fudbaleri Bolonje uradili, ravno je LUDILU! (VIDEO)

REAL U NOVOM PROBLEMU: Bez ključnog igrača napadaju PSŽ! (FOTO)

GOLMAN SRBIJE U LOŠOJ SERIJI: Dmitrović primio dva gola za dva minuta! (VIDEO)

Siniša Mihajlović nije mogao da vodi svoj tim u Breši, ali se tokom poluvremena telefonom iz bolnice obratio igračima. Bolonja je u drugih 45 minuta stigla i prestigla dva gola minusa.

- Mihajlović je bio besan na poluvremenu i taj bes je preneo i na nas. Pokušali smo da iskoristimo taj mentalitet kada smo se vratili na teren. Zahvaljujući njegovom mentalitetu mi igramo ovako - rekao je Palasio.

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, devojka Portugalca Kristijana Ronalda