NEK SLUTI NA RADOST Kaća Grujić pre meča PROREKLA CRVENI KARTON Gobeljića! Kakav paradoks (FOTO)

25.02.2021. 23:50
Marko Gobeljić
Marko Gobeljić / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Arena Sport TV/MN Press/Instagram prinscreen/katarinagrujic.doll
Objavila sliku uz opis koji mnogi sada tumače na drugačiji način.

Crvena zvezda je odigrala 180 minuta za ponos protiv ekipe Milana, ali je zbog manje golova u gostima ispala iz Lige Evrope. U Beogradu je bilo 2:2, dok je rezultat na San Siru 1:1 i Italijani idu dalje.

Novčane nagrade za najbolje: NE PROPUSTI PRILIKU DA OSVOJIŠ 50.000 DINARA!

STANKOVIĆ: Ljut sam zbog crvenog kartona, poremetio nam je planove

SRAMNO! TO JE ZA MENE SRAMNO: Degenek najoštriji! Ne zaboravlja sudiji - MORAO je da bolje reaguje

Tragičar meča u Milanu mora biti Marko Gobeljić. Zvezdin bek jeste igrao štopera na ovoj utakmici, ali tri detalja će mu ipak zapamtiti navijači crveno-belih.

Prvo je na samom početku meča skrivio penal. Rade Krunić je jako loše zahvatio loptu prilikom udarca, ali je ona pogodila Gobeljića u visoko podignutu ruku. Kesi je postigao pogodak sa bele tačke i Milan je poveo. Marko Gobeljić je potom u drugom poluvremenu promašio kolosalnu šansu u 68. minutu nakon odbitka Donarume. I za kraj, dva minuta kasnije Zvezdin defanzivac dobija drugi žuti i ostavlja Zvezdu sa 10 fudbalera na terenu.

Posebno zanimljiv detalj u vezi sa Gobeljićem i njegovim "performansom" tiče se poslednje objave njegove devojke Katarine Grujić pred meč sa Milanom. Naime, ona je izbacila sliku na kojoj se nalazi u crvenoj haljini.

- Nek sluti na radost - stoji kao opis fotografije.

Nije bilo radosti, ali Gobeljić je dobio crveni karton protiv Milana i s te strane se objava može smatrati gotovo "proročanskom".