10°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

SERIJA A: Vučica IZGRIZLA Đenovljane! Penal ODLUČIO pobednika u Empoliju! (VIDEO)

11.11.2018. 17:05
El Šaravi
El Šaravi / Izvor: Reuters
Fudbaler Rome obeležio meč na Olimpiku.

U 12. kolu Serije A, najubedljiviju pobedu ostvarila je Roma. Vučica je na Olimpijskom stadionu pregazila Sampdoriju 4:1, a meč je obeležio dvosturki strelac El Šaravi.

Mrežu tima iz Đenove zatresao je u 72. i četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena, što je omogućilo domaćinu da se probije do šestog mesta na tabeli.

TRESLO SE SVE NA KONFERENCIJI: Jokanović ŽESTOKO o sudijama posle Liverpula (FOTO)

ZVANIČNO: Zna se da li se igra ISTORIJSKI Superklasiko (FOTO)

A SAD I DEFINITIVNO: Gradi se NACIONALNI stadion! Zna se i LOKACIJA (FOTO)

Empoli je za 10 minuta slomio otpor Udinezea, preko Zajca i Kaputa, dok je čast gostiju spasio Puseto u 81. minutu. Zanimljivo, samo 60 sekundi pre toga gosti iz Udina promašili su remi, pošto je udarac sa bele tačke De Pola otišao visoko preko gola.

U prvom meču nedeljnog programa, Atalanta je pregazila Inter sa 4:1, a ovaj duel ostao je upamćen po neverovatnom promašaju Slovenca Josipa Iličića (više pročitajte OVDE).

Najzanimljiviji susret na programu je od 20.30 časova, kada se na San Siru sastaju Milan i šampion Juventus.