MILAN, TO JE IBRAHIMOVIĆ: Fudbalski gladijator pokorio Napulj posle 10 godina! Pobeda za tron (VIDEO)

22.11.2020. 22:53
Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović / Izvor: MN Press
Moćno deluje ekipa "Rosonera".

Italijanski fudbalski kolos, ekipa Milana slavila je u Napulju prvi put posle 10 godina, a trijumf im je i ovog puta doneo isti čovek - Zlatan Ibrahimović. "Rosoneri" su bili bolji rezultatom 3:1 i tako zadržali prvo mesto nakon i ovog kola.

DESETKOVANI LIVERPUL POKOSIO "LISICE": Vanserijska predstava Klopove čete i dokaz PRAVE FORME (VIDEO)

ODMAH POSLE PORAZA OD ZVEZDE: Lalatović poslao poruku upravi Vojvodine, od njih traži OVO

DANAS JE SVE ZAVRŠENO: Procurila konačna informacija o Lionelu Mesiju i Mančester sitiju

Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:0 za Milan, a strelac je bio Ibrahimović nakon fantastične reakcije glavom. Nebeski skok na centaršut Ernandeza i vođstvo gostiju od 20. minuta.

Drugi deo meča je doneo novi gol Milana i opet Ibrahimović. Ovog puta je u 54. minutu kolenom pogodio Zlatan, a barem pola zasluga idu Rebiću za sjajan pas.

Ipak, Napoli uspeva osam minuta kasnije da smanji preko Mertensa, ali veliku grešku pravi Bakajoko svega 120 sekundi nakon gola svog tima i dobija drugi žuti karton.

Milan je uspešno odoleo sa igračem više, a pobedu je potvrdio mladi norveški internacionalac Hauge biciklicom i preciznim udarcem u nadoknadi vremena.

Milan je prvi na tabeli i posle osam kola, dok se Napolitanci nalaze na šestoj poziciji.