MILER OTKRIO: Nismo se zaustavili, hteli smo JOŠ golova (VIDEO)

27.11.2019. 08:03
Tomas Miler
Tomas Miler / Izvor: Srbija Danas
Nemac iskren.

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirani su u petom kolu Lige šampiona na svom terenu od Bajern Minhena rezultatom 6:0, a posle utakmice su Bavarci bili fenomenalno raspoloženi. Zbog toga, jedan od igrača sa najdužim stažom u ekipi šampiona Nemačke, Tomas Miler, dao je izjavu za srpske novinare. Iskusni Nemac je bio zadovoljan, jer je ekipa igrala maksimalno do samog kraja, što prema njegovim rečima nije bio slučaj kod Nika Kovača koji je štedeo rivale.

BORJAN: Zvezda ovo ne zaslužuje (VIDEO)

NISMO MOGLI DA DIŠEMO: Marin o danu kada će se Zvezda PRIBLIŽITI Bavarcima!

DELIJE TRAŽE NEČIJU GLAVU NA TVITERU: Pljušte prozivke, na meti su Milojević i Terzić (FOTO)

Odmah posle utakmice, prve utiske je izneo Miler koji je u igru ušao u 77. minutu, kada je već sve bilo rešeno, pri rezultatu 5:0.

- U dobroj smo formi, odigrali smo odličan meč. Pristinuli smo ih od samog starta. Igrali smo svoju igru do 90. minuta. Čestitam saigračima. Kada ovako igramo onda je zabavno i za gledanje i za igru - rekao je ofanzivac Bajerna.

Nemac zna šta je prelomlo utakmicu, a tim rečima je malo pecnuo i doskorašnjeg trenera Nika Kovača.

- Ne mislim da su brzo primili prvi gol, već je početak drugog poluvremena prelomio. Brzo smo postigli drugi pogodak iz penala, odmah i treći. Nismo se tu zaustavili i to je razlika u odnosu na prethodna dva-tri meseca. Igrali smo svoju igru i želeli da damo još golova.

Tomas Miler
Tomas Miler / Izvor: Profimedia

Crvenu zvezdu je uništio Robert Levandovski koji je za 15 minuta čak četiri puta zatresao mrežu Milana Borjana.

- Robert je fenomenalan napadač. U neverovatnoj je formi. Dao je gol na svakoj utakmici. Četiri gola u ovako kratkom vremenu je sjajno - poručio je Miler.

Kompletnu izjavu Tomasa Milera možete pogledati u sledećem video prilogu.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.

10 sportista koje žene obožavaju krasi zajednička karakteristika koja na prvi pogled nikom ne padne na pamet

NBA: Jokić bio na korak od ličnog REKORDA u pobedi Denvera (VIDEO)

DEKLASIRAO JE ZVEZDU: Evo kako su Delije ispratile Levandovskog, a on im nije ostao DUŽAN! (VIDEO)

PETROVIĆ: Nadam se da ćemo navijačima u Grčkoj vratiti sve

MILOJEVIĆ JE BIO KRATAK: Igračima ZAMERAM samo jednu stvar!

FOTO UBOD: Suze Njegoša Petrovića! Nije mogao da IZDRŽI, Delije mu ovo neće zaboraviti (VIDEO+FOTO)