Utorak 19. mar 2024.
Zlatan Ibrahimović

MLS: Galaksi bolji od Paunovićevog i Kataijevog Fajera, Ibrahimović imao poruku za srpskog zeta (FOTO)

Golovi postizani u drugom poluvremenu.

Los Anđeles Galaksi je pobedio Čikago Fajer u utakmici uvodnog kola MLS, a rezultat je bio 2:1. Poveli su gosti u 49. minutu golom Si Džeja Saponga, a onda su usledili pogoci ekipe iz Grada anđela. Danijel Steres je izjednačio, a u 80. minutu konačan rezultat je postavio Zlatan Ibrahimović.

TERZIĆ OŠTAR POSLE DERBIJA: Neka prestanu u Partizanu da izigravaju žrtvu (FOTO)

VAZURA UZVRATIO: Terzić već ima diplomu doktora suđenja, Boaćija u džep stavilo dete (VIDEO)

U ekipi Čikaga koju vodi Veljko Paunović igrao je i bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai (do 68. minutu), kao i "srpski zet" Bastijan Švajnštajger, suprug naše bivše teniserke Ane Ivanović.

- Možda sledeći put - objavljeno je na Tviteru Galaksija uz fotografiju Šveđanina i Nemca u prijateljskom zagrljaju.

SNIMAK SUKOBA NAVIJAČA PRE DERBIJA: Haos, letete baklje, gađan je i AUTOBUS (VIDEO)