MLS LIGA: Ibrahimović SRUŠIO Veljkov Čikago! (VIDEO)

15.04.2018. 00:17
FK Čikago
FK Čikago / Izvor: Profimedia
Galaksi u sjajnoj formi.

Fudbaleri LA Galaksija nastavljaju sa odličnim partijama u MLS ligi. Tim iz Los Anđelesa je trijufmovao na gostovanju Čikago Fajerima, koga sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović.

HOLANĐANIN POSLE ISKLJUČENJA: Emocije su bile jače! (FOTO)

SKANDAL NAD SKANDALIMA: I pre kraja utakmice u PODGORICI znao se POBEDNIK!?

TVITER LUDNICA! Delije POBESNELE, a kad se umešao bivši košarkaš Partizana krenuo je HAOS! (FOTO)

Bila je to treća uzastopna pobeda za ovaj klub, kome je bodove doneo Zlatan Ibrahimović. Šveđanin je u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena zatresao mrežu domaćina i ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat ovog meča (0:1).

Bivši igrač Arsenala i Čelsija Ešli Kol ubacio je loptu u kazneni prostor Čikaga, gde se na pravom mestu našao Zlatan Ibrahimović i zatresao mrežu.

Klub iz Los Anđelesa je sada druga na tabeli Zapada sa 10 osvojenih bodova, dok su Fajeri tek na devetom mestu istočne konferencije, sa samo četiri osvojena boda posle pet utakmica. Bivši igrač Crvene zvezde i Alavesa Aleksandar Katai odigrao je poslednjih pola sata za domaćina.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.