"Znale smo da ovo čeka jednu od nas": Detalji BRUTALNOG UBISTVA SEKIROM u Boleču

Smrtna opasnost vreba u Jadranu: Možete NASTRADATI u trenu

SVE SE JASNO ČULO: Dečko, šta se zanosiš, GLASOVI SU NEREALNI! Tabela je nameštena?!

Auto LETEO na autoputu i ZABIO se u autobus, a onda... Snimak UŽASA se proširio internetom! (VIDEO)

• Read more Oštećen mobilni telefon Vesti

SVI TO RADIMO! Ako ovo uradite mobilnom telefonu, može da vam EKSPLODIRA pored glave!

Aleksandar Katai

MLS: Ne pomažu golovi, ni Srba, ali ni srpskog zeta, Čikago IZGUBIO (VIDEO)

Posle 20 utakmica Fajer je na osmom mestu Istočne konferencije sa učinkom 6-5-9.

Fudbaleri Čikaga su poraženi u MLS utakmici, i to na svom terenu. Od ekipe koju vodi Veljko Paunović bolja je bila Filadelfija i to rezultatom 4:3. Do petog minuta sudijske nadoknade bilo je 3:3, a onda je Dejvid Akam postavio konačan rezultat. Zanimljivo je da su sve golove za Čikago dali igrači koji imaju veze sa Srbijom. Na 1:1 iz penala izjednačio je Nemanja Nikolić, Srbin sa državljanstvom Mađarske, a novi egal (2:2) doneo je bivši igrač Crvene zvezde Aleksandar Katai u 69. minutu. Pogledajte efektan gol Kataija.

TO JE TO, ZVANIČNO: Čikago Fajer potpisao ugovor sa SRPSKIM igračem!

EDER STIGAO U KINU: Da li je ovo znak da Boaći stiže u Zvezdu? (FOTO)

Kori Burk je u 73. minutu doneo prednost Filadelfiji od 3:2, a u četvrtom minutu sudijske nadoknade Bastijan Švajnštajger (suprug Ane Ivanović) je izjednačio na 3:3. Ipak, poraz nije mogao da se izbegne.

Posle 20 utakmica Čikago je na osmom mestu Istočne konferencije sa učinkom 6-5-9, odnosno 23 boda. Junion je sedmi sa bodom više.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.