MLS: Paunovićev Čikago izlazi iz krize, Katai asistent, srpski zet doneo pobedu (VIDEO)

11.08.2019. 10:11
FK Čikago Fajer
FK Čikago Fajer / Izvor: Reuters
Odigrana utakmica 26. kola.

Fudbaleri Čikago Fajera pobedili su Montreal Impakt u utakmici 26. kola MLS, rezultatom 3:2, a trijumf u završnici je doneo Bastijan Švajnštajger. Bivši reprezentativac Nemačke i suprug nekadašnje srpske teniserke Ane Ivanović pogodio je u 88. minutu. Ekipi Veljka Paunovića ovo je druga vezana pobeda, posle remija i dva poraza. Trenutno su deseti na tabeli Istoka, sa 30 bodova iz 26 mečeva. Montreal je sedmi sa 33.

STAO RAME UZ RAME SA LEGENDAMA: Tadić kao Krojf, upisao se u ISTORIJU Kopljanika (VIDEO)

NAPOLI OŠTEĆEN: Barsinu četvorku gledalo "SAMO" 61.000 navijača (VIDEO)

BORJAN UZVRATIO HRVATU IZ KOPENHAGENA: Da niste imali sudiju, izgubili biste

Već u 19. minutu Čikago je imao prednost od 2:0, a drugi gol dao je Nemanja Nikolić, posle akcije u kojoj je učestvovao Aleksandar Katai, nekadašnji igrač Crvene zvezde. U nastavku meča gosti iz Kanade su uspeli da izjednače, a pogodak za 2:2 dao je Bakari Sanja. I kao što je rečeno, u poslednjim minutima, posle kornera rezerviste Đorđa Mihajlovića Nemac je pogodio glavom.

Za Montreal je zaigrao i Bojan Krkić. Nekadašnji igrač Barselone potpisao je pre nekoliko dana i na terenu je bio od 63. minuta.