NA TOPČIDERU SU BILI LJUTI RIVALI: Veliki ljubimci Delija i Grobara doneli POBEDU svom timu (VIDEO)

27.12.2020. 22:31
Mičel donald
Mičel donald / Izvor: MN Press
Sada su na istom zadatku.

Fudbaleri Erzuruma pobedili su Malatiju rezultatom 3:1, u 15. kolu Superlige Turske, a meč su obeležili bivši igrači večitih rivala.

SPEKULACIJE SU BILE TAČNE: Milan Đuričić novi trener Napretka

GOTOVO JE: Traži da NAPUSTI Real! Sukob je uticao na ODLAZAK!

JOŠ JEDNO PRIZNANJE ZA KRISTIJANA RONALDA: Portugalac proglašen za najboljeg fudbalera u 21. veku

Dugogodišnji kapiten crveno-belih Mičel Donald i nekada ubojiti napadač Parnog valjka Rikardo Gomeš su ostavili dubok traga sa dve strane Topčiderskog brda, dok sada zajedno brane boje Erzuruma.

Bivši golgeter Partizana je doneo Erzurum u vođstvo posle centašuta Basana, kada je sjajno odreagovao glavom za 1:0.

U 62. minutu Malatija je izjednačila preko Akije, ali nije dugo ovaj rezultat bio na semaforu, pošto je Holanđanin vratio prednost domaćinu – 2:1. Donald se našao sam ispred golmana pa mu nije bilo teško da zatrese mrežu kluba iz koga je ove godine prešao u Erzurum. Konačnih 1:3 postavio je Obertan u 71. minutu.

Pogledajte kako izgleda britanska teniserka Naomi Broudi.