IGRALI ZVEZDINI RIVALI: Napoli RAZBIJAO, het-trik Mertensa, PSŽ i dalje MAKSIMALAN (VIDEO)

02.11.2018. 22:41
FK Napoli
FK Napoli / Izvor: Reuters
Odigrane premijerne utakmice novog kola.

Protivnici Crvene zvezde u Ligi šampiona, Napoli i Pari Sen Žermen odigrali su utakmice u prvenstvima Italije i Francuske. Prvo je završena utakmica 11. kola Serije A, a Napolitanci su slavili sa 5:1 protiv Empolija. Golove za ekipu Karla Anćelotija dali su (u prvom poluvremenu) Lorenco Insinje i Dris Mertens, smanjio je Frančesko Kaputo u 58. minutu, a onda je Belgijanac u 64. minutu dao svoj drugi gol. U sudijskoj nadoknadi u strelce su se upisali Arkadijuš Milik i Mertens, za het-trik.

SKANDALČINA: PSŽ i Siti izbegli DRAKONSKU kaznu, a to im je omogućio NAJMOĆNIJI čovek svetskog fudbala

TURCI NASTAVLJAJU DA DIVLJAJU: Posle SMRTI navijača desila se velika TUČA na kraju meča! (VIDEO)

Strelac vodećeg gola bio je Insinje, ali velike zasluge idu na račun Kalidua Kulibalija koji je istrčao odlično, preko protivničke polovine i asistirao saigraču.

Efektan gol postigao je i Mertens, za 3:1.

Možete i da pogledate poslednji gol na meču, čime je Mertens krunisao odličnu partiju.

Sve vreme za domaćina je igrao Nikola Maksimović. Sada Napoli ima 25 bodova i na drugom je mestu. Juventus ima 28, ali i meč manje.

KLOP POTVRDIO: Liverpul bez dve ZVEZDE u Beogradu! Šaćirijev STATUS se naglo PROMENIO! (FOTO)

U Ligi 1, PSŽ je ugostio Lil i nastavio pobednički niz. Sveci su u 12. kolu upisali i 12. trijumf (2:1). Vodeći gol dao je Kilijan Mbape, u 70. minutu, a povećao je Nejmar na asistenciju Mbapea. Konačan rezultat je postavio Pepe u četvrtom minutu nadoknade, sa bele tačke.

Sveci sada imaju 36 bodova, dok je Lil drugi sa 25.

U subotu, Zvezda će igrati sa Proleterom (15.00), a Liverpul sa Arsenalom (18.30).

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.