NASTAVIO TEROR: Bivši igrač Zvezde ponovo ODUŠEVIO! Pogodio za POBEDU!

31.05.2020. 19:10
Nemanja Milić
Nemanja Milić / Izvor: MN Press
U fantastičnoj formi.

Fudbaleri BATE Borisova savladali su Isloč rezultatom 1:0 u 11. kolu beloruskog šampionata, a meč je obeležio Nemanja Milić.

TUGA DO NEBA: Tragedija u porodici jednog od najboljih fudbalera na svetu!

SENZACIONALNA TRAMPA NA POMOLU: Ronaldo napušta Torino, a naredni klub je veliko iznenađenje (FOTO)

GOLMAN PRIZNAO: Pre dolaska u Zvezdu, NAVIJAO sam za Partizan! Išao sam na tekme na JNA

Trenutak odluke desio se u 39. minutu, kada je bivši napadač tima sa Marakane postigao gol sa penala i doneo pobedu svom timu.

Bio je to Milićev peti gol od starta sezone, čime je potvrdio da igra u sjajnoj formi. Gosti su meč završili sa dva igrača manje, pošto su isključeni Jansane i Januškevič.

nemanja-milic
nemanja-milic / Izvor: Srbija Danas / Saša Džambić

Osim Nemanje Milića, u dresu višestrukog šampiona Belorusije, minute su upisali nekadašnji mladi reprezentativac Srbije Aleksandar Filipović i bivši fudbaler Vojvodine Bojan Nastić.

Ovom pobedom BATE se učvrstio na liderskoj poziciji, sa 25 bodova na kontu.

SPREMA SE FEŠTA: Zvezdin junak sa Banjice najavio SPEKTAKULARNU proslavu titule!

U ZVEZDI DONELI VAŽNU ODLUKU: Do kraja sezone ONI dobijaju šansu!

DŽAJIN UNUK ĆE BITI DELIJA: Ćerka Zvezdine legende PROGOVORILA o odrastanju sina i o ODNOSU sa Anom Ivanović!