NASTAVLJA SE POTOP FULAMA: Hadersfild dodatno UZDRMAO klupu Jokanoviću (FOTO)

05.11.2018. 22:53
Slaviša Jokanović
Slaviša Jokanović / Izvor: Reuters
Mitrović nije uspeo da postigne gol na ovom meču.

Fudbaleri Fulama nastavili su sa serijom loših rezultata pošto su u poraženi u gostima od Hadersfilda sa 1:0. Strelac jedinog gola za domaći tim bio je fudbaler Fulama Mensa Fosu, koji je postigao autogol u 29. minutu.

DANILOVIĆEVO ŠOKANTNO OTKRIĆE: Jokić nema želju da igra za Srbiju (FOTO)

KAKAV CAR! Sve vreme bio NASMEJAN, pričao o Šaćiriju, Srbiji a konferenciju završio nikad JAČE! (VIDEO+FOTO)

Ovim porazom ekipa Slaviše Jokanovića je zabeležila šesti vezani neuspeh u svim takmičenjima i sada se nalazi poslednjem mestu Premijer lige sa pet osvojenih bodova iz 11 odigranih mečeva.

Dodatni rpoblem za srpskog stručnjaka koji je novim porazom sve bliže otkazu. Srpski reprezenttaivac Aleksandar Mitrović, odigrao je svih 90 minuta za svoj tim, ali nije uspeo da donese spasonosni bod za Fulam.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.