fbpx
Skip to main content
Bibras Natho

NATHO SLAVIO ZVEZDIN PORAZ OD HOFENHAJMA: A onda je poslao JAVNU poruku DŽELATU crveno-belih (FOTO)

Dodao so na ranu.

Učešće u grupnoj fazi Lige Evrope, Crvena zvezda započela je porazom od Hofenhajma sa 2:0. Put do mreže gola Milana Borjana pronašli su Baumgartner i Dabur. Naredni protivnik izabranika Dejana Stankovića je ekipa Libereca, koju će crveno-beli ugostiti u Beogradu.

NI 15 MILIONA, ČAK NI OSAM: Stevanović ide za MANJE PARE! Da li je mogao Partizan više da uzme?

ZAKUCAO SE U KAMION: Nikola Ninković imao saobraćajnu nesreću

ZBOG POLUVREMENA: Pokrenut postupak protiv Vazure! Izgovorio rečenicu koja je VIŠE NEGO SPORNA

Možda malo zvuči čudno, ali utakmicu između Hofenhajma i Crvene zvezde ispratio je i prvotimac Partizana Bibars Natho. Doduše on je imao i više nego dobar razlog i za gledanje a kasnije i za slavlje. Naime, njegova saigrač iz reprezentacije Dabur upravo je postavio konačan rezultat susreta. Izraelac iz tabora crno-belih je to i te kako znao da proslavi, pa je na Instagramu čestitao Daburu na golu protiv crveno-belih.