TVITERAŠI JASNI: Zvezda NIJE zaslužila da izgubi (FOTO)

19.10.2017. 21:57
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Arsenal pobedio u Beogradu sa 1:0.

Fudbaleri Crvene zvezde hrabro su odigrali protiv Arsenala u Beogradu, ali ovoga puta nije važilo ono da sreća prati hrabre, pošto su crveno-beli poraženi minimalnim rezultatom 1:0 golom Žirua desetak minuta pre kraja. Ovakvom ishodu mnogo je kumovalo i prestrogo isključenje Milana Rodića samo nekoliko minuta pre nego što će Arsenal doći do gola vrednog pobede.

LIGA EVROPE: Hrabra Zvezda pala tek posle crvenog kartona (VIDEO+FOTO)

DA LI JE SVE BILO ČISTO? Pogledajte gol kojim je Arsenal pobedio Zvezdu (VIDEO)

Uprkos porazu navijači Zvezde na društvenim mrežama nisu bili ljuti zbog poraza. Šta više kroz poruke na Tviteru se primetio ponos zbog dobre igre momaka u crveno-belim dresovima koji su imali nekoliko odličnih šansi za golove. Ipak, neki nisu mogli da ne pomenu i sudiju kojeg su označili kao glavnog krivca za ishod meča jer je, po njima direktno uticao na to svojim odlukama, pa su se neki setili i kako je svojevremeno reagovao Darko Miličić na sudijske nepravde.

ZAKUVALO SE U ZVEZDINOJ GRUPI: Pogledajte tabelu posle mečeva u Beogradu i Borisovu (FOTO)