NEMA GOLA BEZ RONALDA: Portugalac doneo Juventusu nova tri boda (VIDEO)

21.11.2020. 22:47
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
"Stara dama" upisala četvrtu pobedu u Seriji A.

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u utakmici 8. kola italijanske Serije A rezultatom 2:0. "Bjankoneri" su dominirali u svakom segmentu igre na stadionu u Torinu, a junak utakmice bio je fantastični Kristijano Ronaldo.

KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON

DRAGOVIĆ UŠAO I DONEO POBEDU: Dominira u Bundesligi, Stanković i zvezdaši mu se još uvek nadaju (VIDEO)

POLICIJA UHAPSILA DVA FUDBALERA: Nađeni sa drogom i prostitutkama u provodu! Slede kazne kluba (FOTO)

Portugalac je meč rešio u samo četiri minuta. Naime, iskusni napadač je u 38. minutu sjajno reagovao na asistenciju Alvara Morate i preciznim udarcem savladao Alesija Kranja.

U 42. minutu bilo je već 2:0. Huan Kvadrado je izveo korner, Merih Demiral je nehotice loptu prosledio na drugu stativu, gde je Ronaldo rutinski postigao svoj drugi gol na utakmici i tako duplirao vođstvo "Stare dame".

Ovom pobedom su izabranici Andree Pirla prišli na samo bod zaostaka u odnosu na Milan koji svoju utakmicu igra u nedelju.