NEMA STAJANJA: Sadik ponovo strelac, Partizan sve bliže bonusu (VIDEO)

13.12.2020. 20:01
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Foto: Printscreen/Twitter/GolDeSadiq
Almerija savladala Malagu.

Fudbaleri Almerije savladali su u 18. kolu Segunde Malagu sa 3:1, a nekadašnji napadač Partizana Umar Sadik ponovo je bio strelac i za korak je približio crno-bele bonusu od četiri miliona evra ukolkiko njegov tim uđe u Primeru, a jedan gol postigao je i reprezentativac Srbije Nikola Maraš.

HRVATSKA SE OPRAŠTA OD LEGENDE: Preminuo legendarni selektor Vatrenih

DEBAKL MARKA NIKOLIĆA: Krasnodar Lokomotivi spakovao pet komada

DINAMO SE POJAČAVA ZA LIGU EVROPE: U Zagreb stiže napadač iz Holandije (FOTO+VIDEO)

Sadik je Almeriju u 11. minutu, ali je na poluvremenu bilo nerešeno pošto je Munjoz u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena izjednačio na 1:1. Maraš jee u 78. minutu ponovo doveo ALmeriju u vođstvo, da bi Ramazani u sudijskoj nadoknadi overio pobedu domaćina.

Almerija je ovim trijumfov stigal do treće pozicije sa 39 bodova, jedan manje od drugoplasiranog Espanjola i tri manje od vodeće Majorke. Podsetimo, prve dve ekipe idu direktno u Primeru, dok će naredne četiri ekipe igrati plej-of za plasman u viši rang.

Pogledajte kako izgleda Sofija Milošević, devojka Luke Jovića.