NESLAVAN DEBI POKETINA: Radonjić zatresao mrežu!

07.01.2021. 08:35
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia
Mečevi 18.kola francuske Lige 1.

Fudbaleri Pari Sen Žermena odigrali su nerešeno na gostujućem terenu sa ekipom Sent Etjena – 1:1 (1:1) u utakmici 18. kola francuske Lige 1, i već sada je jasno da Poketina čeka veliki izazov. Tako se Maurisijio Poketino nije proslavio na svom debiju, pošto Parižani nisu uspeli da zabeleže trijumf iako su bili veliki favoriti u ovom susretu. Ono što je svakako vredno pomena je meč između Monpeljea i Marseja u kome je srpski fudbaler Nemanja Radonjić pružio sjajnu partiju.

POSLE SRBINA NIJEDAN NE VALJA: Mekarti dobio otkaz posle samo šest mečeva

MILAN SPREMAN ZA KUPOVINU U JANUARU: Rosoneri dovode bivšeg igrača Juventusa (FOTO)

OPORAVAK OD POVREDE GLAVE TEČE PO PLANU: Raul Himenez počeo sa treninzima

PSŽ je drugi na tabeli sa 36 bodova, dok je Sent Etjen 14. sa 19.

Domaćin je poveo u 19. minutu golom Romena Hamume. Međutim, slavlje igrača Sent Etjena je kratko trajalo pošto su gosti izjednačili samo tri minuta kasnije pogotkom Moizea Kina na asistenciju Veratija.

Ispostavilo da je već tada postavljen konačan rezultat. Izvesno je da Poketino neće imati nimalo lak zadatak na klupi Pari Sen Žermena.

Odlično veče imao je srpski fudbaler Nemanja Radonjić koji je postigao gol za svoj Marsej u pobedi nad Monpeljeom od 3:1.

Radonjić je doneo prednost svojoj ekipi u golom u 41. minutu. On je odlično reagovao nakon centarštua Tovana sa leve strane i udarcem glavom sa ivice petrerca sproveo loptu u mrežu.

Monpelje je izjednačio u 53. preko Molea. Ipak, domaćin do nova tri boda dolazi golovima Pajea u 80. i Žermena u 84. minutu.