110.1009

NEVIĐENI ŠOU: Lalatović žonglirao kao Brazilac, pa zaradio isključenje u ubedljivom trijumfu Radničkog (VIDEO)

12.07.2018. 22:51
Spartak remizirao protiv Kolerejna.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice i Radnički  Niša, odigrali su prve utakmice utakmice u okviru prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Radnički je na svom terenu ubedljivom igrom pregazio Gziru sa Malte sa 3:0 uz sjajnu partiju Petra Grbića, kome je Nenad Lalatović dao šansu u pravo vreme. Sa druge starne Spartak je iščupao remi pred svojim navijačima, pošto je u Subotici odigrao 1:1 sa Kolerejnom.

Naš treći predstavnik u borbi za plasman u Ligu Evrope, Partizan, slavio je na gostovanju u Nikšiću protiv Rudara sa 3:0. Revanš mečevi na programu su za sedam dana.

CRNO-BELI U TREĆOJ BRZINI: Partizan RUTINSKI do pobede u Nikšiću, prvenac Rikarda (VIDEO+FOTO)

NEKI NOVI SUMA: Šmekerska aistencija Šehovića i sjajna reakcija najskupljeg igrača u istoriji Partizana (VIDEO)

Partizan, Radnički Niš i Spartak iz Subotice odigrali su svoje mečeve u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Radnički je na svom terenu pokazao odličnu igru i ubedljivo trijumfovao sa 4:0. Nemoćni gosti sa Malte, bili su nemi posmatrači tokom celog meča, dok je Radnički furioznom igrom stvorio ogroman broj prilika. Trener Nišlija Nenad Laltović, odlično je postavio igru na ovom meču, a najbolji akter na ovoj utakmici bio je Petar Grbić, sjajnim prodorima i energičnom igrom u završnici. Strelci u pobedi Radničkog bili su Pankov u 14. minutu, Haskić u 53. Mrkić u 55. minutu, a konačan rezultat postavio je svojim drugim golom Haskić pred sam kraj meča. U samom finišu meča isključen je Nenad Lalatović posle rasprave sa sudijom.

Radnički je sa druge uspeo da uz dosta muke odigra nerešeno sa Kolerejnom... Borili su se Subotičani do kraja meča, a u poslednjem minutu utakmice uspeli su da sa bele tačke izjednače i tako sačuvaju nadu pred revanš. Strelac je bio Savković u nadoknadi vremena. Gol za Irce postigao je MekKuli u 23. minutu.

Revanš mečevi su na programu za sedam dana.

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.