NI "D" OD DERBIJA: Bajern PREGAZIO Dortmund! Bavarci procvetali posle ODLASKA Hrvata (VIDEO)

09.11.2019. 20:26
FK Bajern Minhen
FK Bajern Minhen / Izvor: Reuters
Ubedljiva pobeda domaćina.

Ekipa Bajern Minhena ubedljivo je savladala Borusiju iz Dortmunda na Alijanc areni u derbiju 11. kola Bundeslige rezultatom 4:0. Bavarcima je to druga vezana pobeda posle odlaska Nika Kovača sa klupe, posle trijumfa nad Olimpijakosom u Ligi šampiona.

ČIM JE OTIŠAO KOVAČ: Levandovski otkrio šta je najveći PROBLEM u svlačionici Bajerna

BRITANCI IZDALI UPOZORENJE: Navijači sa ostrva moraju da se PAZE terorističkih akcija na KOSMETU

REAL MU DEFINITIVNO NAŠAO ZAMENU: Rasni golgeter na meti Madriđana! Cena je PAPRENA

Šampion Nemačke je do vođstva došao golom Roberta Levandovskog u 17. minutu, koji je glavom matirao Burkija posle centaršuta Pavara.

Prednost domaćeg tima je udvostručio Serž Gnabri na početku drugog poluvremena. Igrao se 47. minut kada je Nemac posle kontranapada zatresao mrežu rivala, ali je pomoćni sudija signalizirao ofsajd poziciju. Međutim, posle intervencije iz VAR sobe, gol je priznat.

Na 3:0 je u 76. minutu povisio drugim golom na meču Levandovski koji je sigurnom realizacijom krunisao lepu kombinaciju sa Tomasom Milerom.

Tri minuta kasnije postavljen je konačan rezultat autogolom Matsa Humelsa koji nije uspeo da interveniše onako kako je želeo posle jedne ubačene lopte u peterac.

Bajern sada ima dva boda više u odnosu na Dortmund i nalazi se na trećem mestu na tabeli.

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.

NEK' SE SPREME UKRAJINCI: Mitar nastavio da REŠETA, doneo pobedu Fulamu u Birmingemu (FOTO)

SUPERLIGA: Vojvodina iskoristila kiks Čukaričkog i zasela na drugo mesto na tabeli

GOL SEZONE? Neverovatan pogodak u srpskom fudbalu sa više od 60 metara (VIDEO)

SRBIJA ČEKA LIDERA GRUPE: Poznate cene ulaznica za utakmicu sa Ukrajinom