NIJE SAMO HALAND: SRBIJO budi oprezna, Serlot REŠETA iz svih pozicija! (VIDEO)

03.03.2020. 21:54 21:54
serlot
serlot / Izvor: Profimedia
Napadač je u paklenoj formi.

Norveški napadači prosto blistaju. Ceo svet priča o Erlingu Halandu, ali imaju oni još jednog špica koji briljira, a to je Aleksander Serlot, napadač Trabzona. Upravo je on večeras bio strelac protiv Fenerbahčea u pobedi od 2:1. Inače, bio je to prvi meč polufinalnog obračuna u Kupu Turske.

TEŠKA GRUPA, ALI NAJVIŠE AMBICIJE: Tumbaković želi da Srbija igra sa NAJBOLJIMA

ŠTA ĆE REĆI IBRA? Haland UPOREDIO sebe sa legendarnim Šveđaninom! (FOTO)

BOGATI UGLEDAJTE SE: Parma je klub za primer!

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je već u 46. minutu Trabzon stigao do prednosti. Odlično igra ovaj tim ove sezone, a Serlot je bio strelac. Inače, po 25. put u svim takmičenjima ove sezone. U ligi ih je dao 19. Odlično je iskoristio smušenost u odbrani Fenerbahčea i praktično je među nekoliko protivničkih igrača došao do lopte, ušao u šansu i pogodio.

Posle toga je Trabzonu bilo lakše da igra, pa je ovaj tim digao prednost na 2:0 kada je u 66. minutu pogodio Novak na asistenciju Ekubana. I tu je delovalo da Fener ima velike probleme. Međutim, uspeo je ovaj tim do kraja da smanji rezultat, a strelac je bio ko drugi do Vedat Murići.

Reprezentacija Srbije gostuje Norveškoj 26. marta u okviru polufinala baraža za Evropsko prvenstvo. Očekuje nas težak posao, a saldo tandema Haland - Serlot je fantastičan i posebnu pažnju treba obratiti na ova dva fenomenalna napadača.

Pogledajte kako izgleda britanska teniserka Keti Batler

BIVŠI BROJ JEDAN ŠOKIRAO: Izjavom o ĐOKOVIĆU Nadalov prijatelj POTPUNO iznenadio!

NA MARAKANI SE NIJE PROSLAVIO: Zvezdin veliki PROMAŠAJ ima novi klub!

BUUUM: Ko bi rekao, Teodosić i Marković se vraćaju u Beograd, gledaćemo ih u crno-belom dresu!