IZ PENALA: Pazarci vode protiv crno-belih 1:0! (VIDEO)

05.08.2020. 17:51
TV Arena sport printscreen
Da li je penalu prethodio ofsajd?

Posle burnog prvog kola kada se, zaslugom "večitih" i njihovih saopštenja, više pričalo o zakulisnim radnjama i dosuđenim penalima za Crvenu zvezdu i Partizan, a ne o fudbalu, nastavlja se domaće prvenstvo.

NAPRAVILI HAOS: Vidite ŠTA se desilo u svlačionici Zvezde neposredno PRE utakmice sa Radničkim (FOTO)

MILIONI STIŽU NA MAKSIMIR: Novi OSMOCIFRENI trensfer Zagrepčana

VOŽDOVAC OBJAVIO: Bivši reprezentativac Srbije najveće pojačanje za ovu sezonu

Kompletno drugo kolo Superlige Srbije u sezoni 2020/21 igra se ove srede. Partizan je ponovo gost, a ovoga igra sa povratnikom u elitno društvo - Novim Pazarom.

Pazarci su u prošlom kolu gostovali aktuelnom šampionu Zvezdi u Beogradu i izgubili su rezultatom 3:0, a iskušenja za njih ne prestaju jer sada dočekuju i vicešampiona Srbije.

Domaćin na poluvremenu vodi 1:0 golom iz penala u 22. minutu. Do jedanaesterca su došli nakon prekršaja Zdjelara nad Hadžibulićem. Dileme za sudiju Novaka Simovića nije bilo. Udarac sa bele tačke realizovao je Nedeljković!

Lepo je izveo penal, iako je golman Popović zakačio loptu, ali nedostajao mu je koji centimetar... Pazarci su iznenadili, a kako je napomenuo komentator samo je nejasno da li je nekog od igrača domaćih prethodno bio u ofsajdu.