NOVOM POBEDOM U KANJIŽI: Zemunke stigle do TRONA! (FOTO)

01.10.2018. 11:29
Fudbalerke iz Gornje Varoši nastavljaju da pomeraju granice.

Ako je neko ponos svog grada, onda su to sigurno mlađane zemunke iz ŽFK Zemun koje iz nedelje u nedelju pomeraju granice i idu iz pobede u pobedu. Iako po godinama mnogo mlađe od drugih ekipa, sigurnim koracima, predvođene kapitenkom Lanom Čolić, idu ka samom vrhu tabele Prve lige Srbije.

NIJE SAMO PENAL: U Partizanu izneli još jedan DOKAZ da su OŠTEĆENI na "Čairu" (VIDEO)

PRED PUT U PARIZ: Legendarni as šampionske generacije ima poruku koja će OBRADOVATI sve Zvezdaše (FOTO)

ŽFK Zemun
ŽFK Zemun / Izvor: Foto: Promo

VELEMAJSTOR: Jokić upropastio debi Lebrona Džejmsa u Lejkersima! Zna se ko će biti gazda u NBA!

Na vrućem gostovanju u Kanjiži, zemunke su odnele sva tri boda i izbile na deobu prvog mesta sa Mačvom iz Šapca. Golovima sestara Čavić, Nine u prvom i Mine u drugom poluvremenu, rezultatom 2:0, savladana je ŽFK Kanjiža. Na golu Zemunki briljirala je Andrea Šipetić, koja je bila nesavladiva za domaće igračice.

Odbranom je besprekorno komandovala Nikolina Batinić, uz veliku pomoć Katarine Andrić, Nataše Blagojević i Aleksandre Bajić, dok su u veznom redu bez greške vezle po terenu Nevena Gojak, Tina Rančigaj, Nina Čavić i Lana Čolić. U samom napadu Helena Host i Mina Čavić, a u drugom poluvremenu i Krstina Tanasković zadavale su velike probleme odbrani domaće ekipe.

Spektakularan završetak trkačke sezone – dođite na „Srbija maraton“ (VIDEO)

Njihovi uspesi su još značajniji s obzirom na činjenicu, da bez osnovnih uslova i finansiskih sredstava, idu krupnim koracima napred iz nedelje u nedelju, i rezultatima skreću pažnju na sebe, te s razlogom izazivaju divljenje kako kod protivnika tako i kod sportske javnosti.

Zajedništvo ove ekipe, pored stručnog i kvalitetnog rada njihovih trenera, ljubav prema dresu i grbu koje ponosno nose, kao i jak sportski duh ih razlikuje od ostalih ekipa. ŽFK Zemun u 5. kolu, sledećeg vikenda, dočekuje ŽFK Karađorđe iz Topole.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.