fbpx
Skip to main content
Dušan Vlahović

FIORENTINA PREGAZILA ĐENOVU: Vlahović promašio ''panenku, pa se ispravio u drugom poluvremenu (VIDEO)

Tim iz Firence slavio sa 6:0.

Fudbaleri Fiorentine savladali su u u 22. kolu Serije A Đenovu sa 6:0 (3:0), a Dušan Vlahović bio je strelac četvrtog pogotka, dok je prethodno u prvom poluvremenu promašio penal.

NEOČEKIVANO: Lionel Mesi odjavljuje Argentinu

PONOVO ODLOŽENO: Barnli i Votford će opet čekati negu drugu priliku

EVERTON ZNA KOGA BI UMESTO BENITEZA: Povratak starog znanca na Gudison park (FOTO)

Fiorentina je od starta krenula da melje slabu Đenovu, a golovima Odriozole u 15, Bonaventure u 34. i Biragija u 42. minutu imala je velikih 3:0 na poluvremenu i već je tada rešila pitanje pobednika. Vlahović je mogao da postigne prvi gol za Firentinu, ali se odlučio da pokuša ''panenkom'' da postigne gol iz penala posle faula nad Saponarom. Međutim, nije to učinio na najbolji načlin i Sirigu je uspeo da mu odbrani šut. Ipak, Fiorentina je do poluvremena ipak pokazala da je kvalitetnija i stigla do vođstva.

Već u 51. minutu Vlahović je ispravio svoju grešku i lobovao Sirigua za 4:0, da bi Biragi u 69. postigao i peti gol za Firentinu svojim drugim pogotkom na meču. Tačku na utakmicu stavio je u 77. minutu Toreira za konačnih 6:0.

Pogledajte kako izgleda Katrina Maria, poznata navijačica Mančester junajteda.