12°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

OD 11 SUPERLIGAŠKIH REPREZENTATIVACA: Samo ON je odigrao 90 minuta za A selekciju

13.10.2019. 19:09
Fudbalska reprezentacija Srbije
Fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS
Isplivalo.

Prethodnih dana širom sveta na programu su utakmice reprezentativnih selekcija, a iz Superlige Srbije svih 90 minuta odigrao je Bibras Natho, kapiten Izraela. Što se tiče zvaničnih mečeva, Orlove su u minimalnoj pobedi nad Paragvajem u Kruševcu predstavljali iz domaćeg šampionata, trio Crvene zvezde, Milan Rodić, Nemanja Milunović i Marko Gobeljić, zatim Nemanja Miletić iz Partizana, a debi je upisao i golman Rockov iz Vojvodine koji je branio tri minuta.

POSLE PRIČE DA JE U SUKOBU SA JOVIĆEM! Evo šta je na to rekao selektor Tumbaković!

KUCNUO JE ČAS: Sadik priznao da čeka POZIV!

VELIKI DAN ZA BENA: Napadač Zvezde prvi put kapiten i ODMAH gol (FOTO+VIDEO)

Od stranaca, pored Natha igrao je samo Slavickas iz Voždovca, u porazu Litvanije od Ukrajine (0:2). Šžekić, Degenek, Asano i Sulaka ostali su na klupi u svojim selekcijama.

Priliku da nastupi imaće i Milan Borjan, čija Kanada igra sa SAD-om, 16. oktobra a očekuje se da golman Crvene zvezde bude među stativama na tom susretu.

Komorska Ostrva, za koje je igrao El Fardu Ben slavila su na prijateljskom meču protiv Gvineje, a jedini gol delo je upravo novog kapitena Komora.

Podsetimo, reprezentativne obaveze traju do srede, a Srbija kvalifikacije nastavlja u ponedeljak od 20:45 gostovanjem Litvaniji.