OD PONORA DO PODVIGA: Partizanov junak o karakteru, saigraču i golu za Dukija! (FOTO)

01.10.2018. 12:30
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli remizirali na "Čairu".

Partizan je u Nišu došao do boda u finišu utakmice. Golovima dvojice Nemanja, Nikolića i Miletića, izabranici Zorana Mirkovića uspeli su da anuliraju prednost Radničkog od 2:0.

NIJE SAMO PENAL: U Partizanu izneli još jedan DOKAZ da su OŠTEĆENI na "Čairu" (VIDEO)

OGLASILE SE I NIŠLIJE: Evo šta kažu o SKANDALU na Čairu! (FOTO)

Nemanja R. Miletić
Nemanja R. Miletić / Izvor: Foto: FK Partizan

− Znali smo da nas čeka teška utakmica. U prvom poluvremenu nismo koristili neke šanse, te smo iz jedne njihove primili gol. Nažalost, krenulo  je u drugom poluvremenu kako nismo mogli ni da sanjamo, ali smo i dalje verovali da možemo, jer smo bili bolji. Izvanredan gol Nikolića, pokazao je njegov kvalitet kao igrača i pokrenuo nas. Nismo klonuli duhom, igrali smo dalje i ukazala se i šansa koju sam iskoristio i posvetio gol našem Dukiju − istakao je strelac izjednačujućeg gola Nemanja R Miletić.

DA LI JE OVO NJEGOV ROĐAK? Francuski mediji ŽESTOKO opleli po Radonjiću(FOTO)

Slično razmišlja i njegov imenjak Nikolić, koji je prvi zatresao mrežu Nišlija na "Čairu".

− Slažem se sa Nemanjom da je ovo bila jako teška utakmica za nas za koju smo se sa namerom pripremali, jer smo znali da će biti jedna od najzahtevnijih za uzimanje bodova u ovom delu sezone. Radnički je iskoristio, slobodno mogu reći, neku  našu pospanost i postigao dva gola. Osim toga, dalje nisu stvorili neke izglednije šanse. Drago mi je što je ekipa posle primljenog i drugog gola pokazala karakter i volju za pobedom, koju nažalost nismo ostvarili. Time možemo biti zadovoljni, ali ne i konačnim rezultatom, jer smo tek posle postignutog pogotka krenuli da igramo još jače ka protivničkom golu − rekao je Nemanja Nikolić.

Partizan u narednom 11. kolu dočekuje Voždovac.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.