DELIJE GA OBOŽAVAJU, A SADA ĆE GA VOLETI JOŠ VIŠE: Evo odakle je Gobeljić pratio duel sa Vojvodinom (FOTO)

SEVERNA MITROVICA OBLEPLJENA CRNIM PLAKATIMA: Snažna poruka kao odgovor na godišnjicu lažne nezavisnosti (FOTO)

Američka vojska UPRKOS ZABRANAMA dovezla HUMANITARNU POMOĆ u Venecuelu: Pristalice Gvaida u dosluhu sa Amerikom!

ŠIFRA DALMATINAC: Oglasila se žena kojoj je Dragana Mitar RASTURILA BRAK! Besne reči! "Ta persona..."

Kad nešto jednom dospe na internet - NIKAD ne biva potpuno izbrisano?

FK Čukarički

ODLIČAN REMI: Čukarički sa kapitalom dolazi iz Slovenije

Revanš 19. oktobra u Beogradu.

Čukarički je iz Domažala krenuo u svoju evropsku avanturu u Ligi šampiona mladih i golom Marka Šarića u 63. minutu stigao do remija od 1:1 koji mu daje dobre šanse da se 19. oktobra na Banovom brdu domogne nastavka takmičenja.

U srpskoj koloniji u Rimu nije sve bilo idilično (FOTO)

Domžale je povelo desetak minuta ranije preko Žužeka koji je centaršut po zemlji Vrandenčića sproveo iza leđa golmana Brađana Petra Ćulibrka. Izjednačenje Čukaričkog režirao je Stefan Veličković koji je probio po desnom krilu i na ivici kaznenog prostora pronašao Šarića, koji je snažnim šutem pod prečku savladao Freliha i nagradio Čukinu inicijativu posle primljenog gola.

U FORMI: Golman reprezentacije Srbije ODUŠEVIO sa dve ČUDESNE odbrane (VIDEO)

NE SMETA NI REBRO MANJE: Bivši srpski reprezentativac počeo da trenira (FOTO)

Do potpunog preokreta gosti iz Beograda ipak nisu mogli, ali će novu priliku imati 19. oktobra. Čukarički će u drugom kolu igrati sa boljim iz dvomeča između Rozenborga i AIK-a.

SPASILAC: Bivši selektor Italije na klupi Valensije (FOTO)

STartna postava Čukaričkog činili su Ćulibrk, Radić, Zorić, Mašović, Šapić, Jovanović, Milojević, Mehmedović, Šarić, Marko Ilić i Veličković, a u igru su sa klupe ušli Preljević, Radić i Stefan Ilić.