ODLOŽENI MEČ SUPERLIGE SRBIJE: Lale se provukle u Pazaru i prate Zvezdu u stopu (FOTO)

14.09.2016. 18:45
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press
Presudio auto-gol.

Svi timovi srpske Superlige sada imaju isti broj  odigranih utakmica pošto su Novi Pazar i Vojvodina odigrali odloženi duel iz prvog kola šampionata. U zanimljivom meču Lale su slavile sa 2:1 na ovom teškom gostovanju.

I DALJE BEZ PREDSEDNIKA: Skuština Partizana je ZBOG OVOGA PONOVO odložena (VIDEO+FOTO)

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je zato u drugom viđen pravi vatromet. U roku od 68. do 77. minuta viđena su tri pogotka, a bolje su se snašli gosti iz Novog Sada koji su tako došli do nova tri boda koja ih sada stavljaju na drugo mesto na tabeli odmah iza Crvene zvezde.

Donald je spremio "IZNENAĐENJE" za derbi sa Partizanom (FOTO)

Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Miloš Trufunović je doveo Vošu u prednost u 68, ali je radost trajala samo minut pošto je rezervista Anes Rušević koji je u igru ušao u 53. minutu doneo izjednačenje. Ipak, da Lale odu u Novi Sad punih džepova pobrinuo se Stanojević auto-golom.

NIKAD ŠUTNUO LOPTU! Ko je novi predsednik UEFA Aleksandar Čeferin?

Tabela: Crvena zvezda 22, Vojvodina 20, Radnički 16, Metalac 14, Partizan 13, Spartak 13, Napredak 12, Mladost 12, Voždovac 11, Rad 10, Novi Pazar 8, Javor 7, Radnik 6, Čukarički 5, Borac 5, OFK Bačka 4.