scattered clouds
23.04.2024.
117.1661
109.9635

OGLASIO SE I SUDIJSKI EKSPERT: Evo šta kaže o DRUGOM golu Nišlija protiv Partizana (FOTO)

22.04.2019. 07:42
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan
Crno-beli izdali saopštenje.

Fudbaleri Partizana poraženi su u derbiju 33. kola Superlige Srbije na "Čairu" od ekipe Radničkog. Nišlije su slavile 3:1, ali je meč obeležio drugi pogodak izabranika Nenada Lalatovića.

BOLJI OD ČILAVERTA: Golman u 94. minutu IZJEDNAČIO iz SLOBODNJAKA sa 40 metara (VIDEO)

CRNO BELI BESNI: Brutalna oružana pljačka u Nišu

U SITIJU MISLE NA BUDUĆNOST: Gvardiola ISKOPAO novog Mesija, spremio PUN DŽAK PARA (VIDEO)

U Humskoj su posle meča izdali i saopštenje, a svoje viđenje sporne situacije dao je i nekadašnji sudija Radivoje Raka Đurović.

- Greška sudije. Klasična situacija u kojoj igrač Radničkog iz nedozvoljenog položaja svojim kretanjem ometa golmana Partizana. Meni je simptomatično da je prvi pomoćnik Minić podigao zastavicu, a da glavni sudija Nikolić nije uvažio njegovu signalizaciju - istakao je Raka Đurović.

OSTAO NEDOREČEN: Miloševićeva konferencija je bila VEOMA kratka

Lalatović imao poruku za Grobare, Milošević NIJE hteo da da izjavu

Ostaje da se vidi kakve će posle ovoga biti reakcije iz Humske i sa "Čaira". U svakom slučaju, crno-beli su trećim uzastopnim porazom na gostovanjima napravili lošu uvertiru pred 160. Večiti derbi koji je na programu narednog četvrtka, na stadionu Crvene zvezde.