Skip to main content
Romelu Lukaku

Oglasio se Murinjo, rekao koliko će morati bez Lukakua

Belgijanac sa terena iznet u 14. minutu.

Utakmica Premijer lige između Mančester junajteda i Sautemptona završena je bez golova, ali i u senci ozbiljne povrede Romela Lukakua. Napadač Đavola je iznet sa terena u 14. minutu posle vazdušnog duela, a posle meča na "Old Trafordu" oglasio se i njegov saigrač Pol Pogba.

- U ovom trenutku nemamo nikakvih informacija. Lekari će u nedelju znati više - rekao je Francuz novinarima.

MUK NA OLD TRAFORDU: Lukaku u teškom stanju iznet sa terena (VIDEO)

SERIJA A: Romi poništena dva gola, Milan opet bez pobede (VIDEO)

Međutim, ubrzo je pričao i menadžer Žoze Murinjo, koji je bio nešto konkretniji, rekavši da neće moći da računa na napadača neko vreme.

Na terenu, na obe strane igrali su Srbi. Nemanja Matić je sve vreme igrao za Junajted, dok je Dušan Tadić za Svece igrao do 83. minuta. Ova povreda će svakako uticati na golgeterski učinak Đavola. Lukaku je u 21 meču dao deset golova. Junajted ima gol razliku 43:16 i na trećem mestu Premijer lige je.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.