IGRAO ZA VEČITE, ALI NIJE SE PROSLAVIO: Nekadašnji fudbaler Zvezde i Partizana postigao het-trik (VIDEO)

30.01.2021. 21:50
FK Crvena zvezda VS FK Partizan
FK Crvena zvezda VS FK Partizan / Izvor: Srbija Danas
Najbolja utakmica u sezoni 26-godišnjeg igrača.

Srpski napadač Ognjen Ožegović odigrao je verovatno najbolju utakmicu ove sezone u dresu Adane koja je sa 5:2 savladala Eskišehir. U utakmici 19. kola turske Superlige bivši fudbaler Crvene zvezde, Vojvodine i Partizana je postigao het-trik.

NE ZNATE GDE ĆETE ZA VIKEND? OVDE vas čeka ubedljivo najbolja zabava!

LUDNICA, ŠTA JE OVO!? Falko već napravio šou, digao hotel u Turskoj na noge - fudbaleri Zvezde u TRANSU! (VIDEO)

BLAMAŽA REALA U MADRIDU: Levante slavio u Valdebebasu, titula je sve dalja

Adanu je u vođstvo doveo Keles u 21. minutu, a u 27. se Ožegović prvi put upisao u listu strelaca. Svoj drugi gol na meču, ovog puta za 4:0, Ognjen je postigao u 49. minutu.

Nakon što je Eskišehir postigao prvi gol, Srbin je u 75. minutu dobio priliku da izvede penal i tako kompletira het-trik.

Ožegović je ove sezone odigrao devet utakmica i ovom utakmicom stigao je do pet postignutih golova.