OMLADINSKA LIGA: Ponovo su igrali Večiti rivali i OPET je bilo 3:0 (FOTO)

21.05.2017. 15:22
Fudbalski večiti derbi
Fudbalski večiti derbi / Izvor: SD/ilustracija
Do kraja sezone ostalo još jedno kolo.

Omladinska selekcija Crvene zvezde pobedila je Partizan, rezultatom 3:0, a strelci su bili Stefan Cvetković, Dejan Joveljić i Ivan Ilić. Kapiten Cvetković je mrežu Večitog rivala pogodio u 34. minutu, posle asistencije Ilića, dok su Cvetković i Ilić pogodili mrežu domaćina, u nastavku meča. Ovaj rezultat bio je zabeležen i u prvom duelu ove sezone kada su crveno-beli bili domaćini.

ŠANSA ZA ZVEZDU I PARTIZAN: Bivši reprezentativac Srbije nije zadovoljio u novom klubu (FOTO)

KADETI VEČITIH RIVALA IGRALI ZA TITULU: Evo ko se radovao, a ko ostao praznih šaka (FOTO)

U poslednjoj rundi crveno-beli će dočekati Čukarički, a Partizan će gostovati Radničkom u Pirotu. Inače, titulu se već obezbedili igrači Brodarca.