OPET DUPLA KRUNA: Bajern osvojio Kup Nemačke! Goleada za veliko slavlje

FK Bajern Minhen / Izvor: Youtube Printscreen

Fudbaleri minhenskog Bajerna odbranili su duplu krunu u Nemačkoj.

TUGA U DOMU ĐOKOVIĆA: "Zauvek u mom srcu!" Jelenina oproštajna poruka i Noletov komentar

DEKI PRESEKAO: Za njega nema mesta, ZAVRŠIO je na Marakani (FOTO)

MAČVAN ŽESTOKO KRITIKUJE: Idiotska ideja, ne verujem koga predlaže za trenera Partizana!

Oni su se večeras domogli još jednog trofeja i na "Olimpijskom stadionu" u Berlinu osvojili su Kup u duelu sa Bajernom iz Leverkuzena rezultatom .

Bajern je na poluvremenu vodio sa 2:0. Prvi pogodak delo je Davida Alabe koji je u 16. minutu bio precizan iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora.

Na 2:0 je povisio Serž Gnabri u 24. minutu nakon asistencije Džošue Kimiha.

Golova je bilo i u drugom poluvremenu, a prvi je ponovo pogodio Bajern. Manuel Nojer je ispucao loptu do Roberta Levandovskog koji je "probio" ruke Lukaša Hradeckog.

Nadu Bajeru je dao Sven Bender koji je odlično reagovao posle kornera i smanjio vođstvo Bajerna na 1:3.

Međutim, njihove snove je raspršio Levandovski minut pre kraja regularnog toka drugim pogotkom na meču. Sve što je Leverkuzen uspeo da uradi je gol Haverc iz penala za konačnih 4:2.