DEBAKL MARKA NIKOLIĆA: Krasnodar Lokomotivi spakovao pet komada

13.12.2020. 17:35
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: Profimedia
Moskovljani sve dalje od vrha tabele.

Ove sezone su igrali Ligu šampiona, ali bi naredni mogli da ostanu bez Evrope. Naime, Lokomotiva iz Moskve koju predvodi Marko Nikolić ne blista u Premijer ligi Rusije, a danas je doživela ubedljiv poraz. Bolji od "mašinovođa" je bio Krasnodar (5:0), koji je sada prišao crveno-zelenima na samo bod zaostatka.

LIVERPUL I KLOP NEMAJU SREĆE: Jedan od najboljih povređen, čeka ga duga pauza (FOTO)

DINAMO SE POJAČAVA ZA LIGU EVROPE: U Zagreb stiže napadač iz Holandije (FOTO+VIDEO)

HTELI SU DA MU PONUDE NOVI UGOVOR: Sada je "popio" OTKAZ!

Goleadu su otvorili Kaleson u 5. minutu susreta i Kabelja šest minuta kasnije, što je bilo dovoljno da Lokomotiva poklekne. Njihov pokušaj da se vrate u meč je propao, jer je u finišu prvog dela susreta prvo VAR poništio gol Ramireza, a zatim Mirančuk promašio penal.

Kada već izjednačenje nije bilo moguće, Berg je uvećao prednost u 75. minutu, Sulejmanov je povisio na 4:0, a Šveđanin Berg je postavio konačan rezultat pet minuta pre kraja susreta.

Nakon nepotpunog 18. kola u Premijer ligi Rusije lider je Zenit sa 38 bodova, a najbliži pratioci su mu Spartak sa 35 bodova i CSKA sa 33 boda i utakmicom manje. Lokomotiva je na sedmoj poziciji, sa deset bodova manje od lidera!

Pogledajte kako izgleda kanadska teniserka Eženi Bušar.