OVAKVOJ STATISTICI BI I MESI POZAVIDEO: Sergej Milinković Savić odigrao meč ŽIVOTA, a biće upamćen kao TRAGIČAR

07.09.2021. 23:35
Sergej Milinković Savić
Sergej Milinković Savić / Izvor: Reuters
Zanimljivo.

Fudbalska reprezentacija Srbije je u meču petog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo koje se naredne godine igra u Kataru remizirala u gostima protiv Republike Irske (1:1) u Dablinu. Sve je vodilo ka rutinskoj pobedi Srbije, ali jedna konfuzija u odbrani i izabranici Dragan Stojkovića su ostali bez dva već viđena boda.

NAJSLAĐI DOBITAK UZ POPULARNE VOĆKICE – EVO KAKO JE MIHAJLO OSVOJIO DVA MILIONA

BAKSUZNIJI NIKAD NISMO BILI: Vidite bizaran autogol u 86. minutu! Srbija promašila bar 10 šansi (VIDEO)

MOĆNI HOLANĐANI: Danci i dalje maksimalni, Hrvatska bez problema sa komšijama

Najbolji na meču je bio Sergej Milinković Savić. Ima je statistiku koju je skoro nemoguće ponoviti, a čak bi i jedam Lionel Mesi bi bio ponosan da može ovo da ima iza sebe,

Sergej je imao 107 dodira, 93 procenta uspešnih dodavanja, osam od deset dugačkih lopti, dva od tri vazdušna duela je dobio.  Ipak, na kraju će se pričati samo o tome kako je napucao Milekovića za autogol i konačnih 1:1. Niko neće pominjati čak ni prelep pogodak.

Ako ovako bude igrao u budućnosti nećemo mi imati probelema da odemo u Katar, a i tamo možemo biti konkurentni.