OVO BOLONJA NE PAMTI: Igrači GINULI za Mihajlovića, nagrada stigla u PET do 12! (VIDEO)

30.08.2019. 22:41
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Bilo je baš uzbudljivo.

Fudbaleri Bolonje savladali su SPAL, minimalnim rezultatom u drugom kolu Serije A, pogotkom Sorijana u 93. minutu susreta! Bolonja je napadala tokom cele utakmice, propustila je veliki broj prilika, ali je pravda zadovoljena u zaustavnom vremenu kada je pomenuti gol doneo Bolonjezima prvi trijumf u novoj sezoni italijanskog šampionata.

Pre utakmice, našem stručnjaku, Siniši Mihajloviću, priređen je emotivan doček na stadionu "Renato del Ara", a igrači su ga na kraju nagradili sa vredna tri boda.

DO POBEDE! Plavi sutra sa Angolom otvaraju SP u Kini, ali jedna stvar je SVIMA PROMAKLA

HEROJSKI DOČEK ZA MIHU: Naježićete se kada vidite šta su mu priredili navijači Bolonje (VIDEO)

DŽORDANOVOG OCA SU BRUTALNO UBILI I BACILI U MOČVARU: Majklov gest je RASPLAKAO planetu, a onda je pokazao kakav je šampion... (VIDEO)

Bolonja je imala više od igre svih 90 minuta. Četa Siniše Mihajlovića je imala čak deset šuteva u okvir gola i bar pet-šest stopostotnih prilika, dok su se gosti isključivo branili.

Zaslužena tri boda, domaći su upisali već pomenutim potezom Sorijana u sudijskoj nadoknadi, a on je pogodio na asistenciju mladog reprezentativca Italije, Rikarda Orsolinija.

Gol možete pogledati u videu.

Podsetimo, Bolonjezi su u prvom kolu remizirali u Veroni (1:1), a ostali mečevi u Seriji A na programu su za vikend.

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, devojka Portugalca Kristijana Ronalda