OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Preokret i goleada u meču Bešiktaša pred dolazak u Beograd (VIDEO)

19.08.2018. 20:13
Navijači Partizana
Navijači Partizana / Izvor: MN Press
Bilo je gusto.

Fudbaleri Bešiktaša su u okviru turskog šampionata uspeli da posle velike borbe zabeleže trijumf protiv autsajdera Erzurma sa 3:1. Naredni rival Partizana u kvalifikacijama za Ligu Evrope, gubio je na poluvreme, ali su u nastavku sa tri gola uspeli da preokrenu rezultat na ovom meču i trijumfuju.

KORAK NAZAD U KARIJERI: Đurđević ide u DRUGU ligu (FOTO)

NEVIĐENO U ISTORIJI: Igrač ISKLJUČEN pre početka utakmice zbog NAJBIZARNIJEG mogućeg razloga (VIDEO)

Posle LASK-a i prolaska u plej-of rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, Bešiktaš je u domaćem prvenstvu gostovao Erazumu... Kao i u prethodnim mečevima, Bešiktaš su se mučio i gubio tokom prvog dela, ali su u nastavku ipak trijumfovali. Gonul je bio strelac prvog gola za Bešiktaš posle asistencije Kvarežme. Potpuni preokret na ovoj utakmici doneo je Alvaro Negredo golom  u finišu meča, da bi samo nekoliko minuta kasnije asistent kod oba gola Rikardo Kvarežma stavio tačku na ovaj meč golom u 86. minut sa bele tačke.

Napadač Alvaro Negredo i strelac drugog gola na ovoj utakmici, neće igrati u Beogradu zbog crvenog kartona koji je zaradio u četvrtak protiv LASK-a.

Bešiktaš je igrao u ovom sastavu:

Zengin - Gonul, Pepe, Vida, Adrijano - Ujsal (Lens 72. minut), Medel - Kvarežma, Ozjakup (Erkin 37. minut), Babel - Negredo (Arslan 82. minut).

Partizan će u četvrtak 23. avgusta na svom terenu dočekati turski tim.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.