9°C
18.04.2024.
117.1484
109.6792

OVO DUGO NIJE VIĐENO NA MARAKANI: Lobovao Borjana za 0:1, golman Zvezde ostao na kolenima! A pre toga - pobegao svima! (VIDEO)

20.03.2021. 20:00
Gol Saše Jovanovića na Marakani
Gol Saše Jovanovića na Marakani / Izvor: Foto: TV Arena sport printscreen
Prelep potez...

Crvena zvezda dočekuje ekipu Mladosti iz Lučana u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Fudbalski vikend maraton počinje - Šta pre odigrati?

ŠEST GOLOVA ZA POLUVREME Srpsko kolce u Frankfurtu - Jović i magičan pas, Kostić i SJAJNA EGZEKUCIJA (VIDEO)

ZAJDI, ZAJDI… Devojčica sa Kosova zapevala na Marakani, Borjan plakao kao kiša (VIDEO)

NA NASLOVNOJ STRANI GAZETE: Srbin dolazi u Milan za 40 miliona evra (FOTO)

NJEGOVA SMRT GA JE JAKO POTRESLA! Vuk Mob istetovirao ogromni PORTRET - Za mene si ŽIV dok sam i ja živ!

Četa Dejana Stankovića želi da na stadionu "Rajko Mitić" nastavi pobednički niz i održi osetnu razliku koju u trci za titulu ima u odnosu na drugoplasirani Partizan. Ni gosti nisu došli u Beograd sa spuštenom zastavicom, jer im je svaki bod veoma bitan u borbi za opstanak u elitnom društvu. Trenutno su na 13. mestu (uz utakmicu manje) i četiri su boda iznad zone ispadanje.

I upravo je velika borba viđena u prvom poluvremenu. Uprkos inicijativi domaćina, gosti su poveli u minutu preko Saše Jovanovića koji je pobegao čitavoj odbrani Zvezde, a potom znalački lobovao golmana Milana Borjana, koji je na kolenima posmatrao kako lopta ulazi u gol.